MÖBLER / Bord / Skrivbord 8616268
nr 861 6268
Skrivbord
Ek, längd: 140, djup: 79, höjd: 78
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 november 2013
kl 19:50:37
22/11 18:11:37
350 kr
25/11 09:57:15